Вхід Реєстрація

Азартний апарат Ghosts of Christmas – ловіть подарунки

Грати на Гроші

З огляду на багаті культурні історії багатьох країн розробники нерідко вдаються у своїх апаратах до сюжетів з книг, фільмів або казок. Черговим підтвердженням стали безкоштовні слоти Ghosts of Christmas від компанії Плейтек. Хлопці вирішили нагадати про цінності часу, використавши знайомих духів Минулого, Майбутнього і Справжнього.

І якщо тематика автомата була не нова, то її реалізація – повністю заслуга фахівців. Розробник постарався зробити сюжет барвистим, інформативним і вигідним. Під час спінів ви будете насолоджуватися опціями спеціальних картинок і незрівнянних бонусних раундів. Саме таке вигідне наповнення простимулює в клубі Вулкан 24 грати на гроші і отримувати відчутні вигоди.

Сила легенд в безкоштовних слотах

Онлайн клуб Вулкан Платинум допоможе здійснити мрії про круті виграші. Допомагати в цьому будуть головні герої гри – саме їм розробники довірили опції спеціальних символів. Ви зустрінете самого Скруджа, який став Вайлдом. Марлі буде виконувати функції Скаттера, а годинник став Бонусом.

Дикий символ азартних апаратів Різдвяні Привиди зможе замінювати інші картинки. Крім цього він форсує і самостійні комбінації. Причому, виплати за них будуть просто приголомшливими. Розкид теж оплачується сам по собі. Але він дарує не фіксувану суму, а означає множник, на який буде збільшена поточна ставка. А три таких картинки гарантують 15 фріспінів з потрійним мультіплаєром. Три Бонуса порадують крутою прибутковою грою.

Мобільна версія Казино Вулкан Ігрові автомати онлайн на Офіційному сайті © 2017 | 18+